Slovakia Winter Time

Opublikowano common life, travel | Otagowano , , ,

Eobuwie Trail Running

eobuwie.pl Trail Running from Bart Pogoda on Vimeo.

My work for @eobuwie
Dir, dop, drone, edit, colors @bartpogoda
Photo Assistant @wojtekbuczek
Concept @elizadunajska
Production @visualcrafters.agency @czepiak @pan_masik fixer @karol_fixer_spain
Styling @michalkoszek
Talents Bram, Claudio, Greta
Music consulting @christophersulenta

Opublikowano work | Otagowano , , , , ,

Reserved Lookbook Spring 2022

Reserved Woman Lookbook 22 from Bart Pogoda on Vimeo.

Reserved Lookbook Spring 2022 MAN from Bart Pogoda on Vimeo.

My work for @reserved
Director, DOP, edit, colors, online @bartpogoda
1st AC & B cam: Wojtek Affek @wojtekaffek

Stylist: Ewelina Gralak @ewelinagralak
Styling Assistant: Natalia Osełka @nataliaoselka
Make-Up Artist: Wilson @wilsonwillofficial
Hair Stylist: Michał Bielecki @michalbielecki_
Manicure: Kasia Żuk

Set Design: Ania Witko @aniawitko
Set Design Assistant: Dagmara Stępień @dagmara_stepien_

Movement Director: Agnieszka Konopka // Move Picture @aga.cojest

Female Model: Cara Taylor @cara_taylorrr // Next Models
Male Model: Ty Ogunkoya @ty3kingz // Premier Models

Production & Casting: Warsaw Creatives @warsawcreatives

Gaffer and light @darek_gaffer @heliograf_technika_filmowa

Client:
Małgorzata Bruska // Head of Visual Communication
Agata Sawicka // Dyrektor ds. komunikacji wizualnej Reserved
Adam Babinek // Art Director

Music: music: Adam Brocki / Newborn Jr. @newborn.jr

BIG THANKS
@ababinek @gocha_bru @aosiem @mateusz.stankiewicz @ntotheizm @outrage_agency @kajamatraszek @lukeoluke

Opublikowano fashion, work | Otagowano , ,

Reserved Denim SS2022

Reserved Denim SS2022 Woman from Bart Pogoda on Vimeo.

Reserved Denim SS2022 MAN from Bart Pogoda on Vimeo.

Director, DOP, Edit, drone, colours, sound design: Bart Pogoda @bartpogoda | Visual Crafters
B cam @propermarks
Styling: Kasia Mioduska @kasiamioduska
Groomer: Kama Jankowska @hellokama | @artfaceswarsaw
Models: @gabrielle.rul @zhangwenhui12
Client @reserved Agata Sawicka @aosiem , Gosia Bruska @gocha_bru , Adam Babinek @ababinek , Maciek Czarnecki @propermarks , Natalia Ogórek @onattka , Ola Maluchnik
Music supervisor @christophersulenta
Production @visualcrafters.agency
Local Production @inezzproduction
Big thanks @bartekwieczorek @wojtekaffek @m.nasierowski @pan_masik

Opublikowano fashion, work | Otagowano , , ,

winter / Slovakia

Opublikowano common life, on the road, travel | Otagowano

jesień

Opublikowano common life | Otagowano ,

Kotlina

default

Opublikowano common life, travel | Otagowano , , , ,

Istria

Opublikowano travel | Otagowano ,

Zadar & Pag

Opublikowano small trips, travel | Otagowano , ,

Dalmacja

Opublikowano small trips, travel | Otagowano ,