Miesięczne archiwum: Kwiecień 2019

Bologna

Opublikowano small trips, travel | Otagowano , , ,

Reserved Lookbook Summer 2019

Reserved Lookbook Woman Summer 2019 from Bart Pogoda on Vimeo.

Reserved Lookbook Man Summer 2019 from Bart Pogoda on Vimeo.

dir/dop: Bart Pogoda / Warsaw Creatives @bartpogoda
art director: Adam Babinek @reserved
models: Charlee Fraser / IMG @charleefraser & Liam Kelly / Rebel Management @long_distancedrunk
casting director: Oliver Ress / Creartvt @creartvt_agency
stylist: Ewelina Gralak @ewelinagralak
hair: Michał Bielecki @michalbielecki_
makeup: Dariia Day / D’Vision / @dariiaday
campaign's photographer: Zuza Krajewska / Warsaw Creatives @zuzakrajewska
digital assistant: Antek Becker / @thony.bec
stylist assistant: Przemek Falarz
editing: Michał Grzeszczakowski
music: Steez @steez83
production: NEW ORDER WARSAW @neworderwarsaw

Opublikowano fashion, movies, work | Otagowano , ,

Zdjęcia do nowego albumu Fisz Emade Tworzywo „Radar”

Miałem zaszczyt i przyjemność zostać autorem zdjęć do okładki oraz książeczki nowego albumu Fisz Emade Tworzywo „Radar”. Grafiki i napisy na zdjęciach by Bartek Waglewski.

Opublikowano work | Otagowano , ,

„Desert Silence” for Vogue Polska

„Desert Silence” for Vogue Polska from Bart Pogoda on Vimeo.

dir/dop by Bart Pogoda @warsawcreatives

styled by @karlagruszecka
stylist’s assistant @mzaczynska
hair and makeup by @dziewczyna_od_pudru
model: @louschoof
photoshoot by @wunsche_samsel
photographers assistant @wojtekbuczek
production by @masikproduction
music supervisor Donata Stosyk Kornatowicz @uprightmusiccph

Opublikowano movies, travel, work | Otagowano , , , , , ,

Answear SS2019

Answear SS2019 from Bart Pogoda on Vimeo.

dir/dop: @bartpogoda
dop: Marcin Morawicki
edit: Michał Grzeszczakowski
Hair & Make-up: @charmazingmakeup
Stylist: @michaskus
Models: Luna, Mads / Ice Models;
Camilla, Henrico @thecirclemodels
Local Production: SA Media
Production: Zoe Schmidt & Monika Piotrowska @warsawcreatives
Thanks to Greg Karpiński
Music supervising: Cord

Opublikowano fashion, movies, work | Otagowano , , , , , , ,

Lanzarote

Opublikowano travel | Otagowano , ,

Morocco.

Opublikowano travel | Otagowano

Winter

 

 

Opublikowano common life | Otagowano , , , , , , ,

Re.design SS2019

Re.design SS2019 from Bart Pogoda on Vimeo.

Director, DOP, Drone Operator: @bartpogoda | @warsawcreatives
DOP 2nd unit: @marcin_morawicki
Photographers: @wunsche_samsel | @samesame_warsaw⠀
Digital Tech: @wojtekbuczek
Talent: Malgosia Bela | @modelpluswarsaw
Talent: Jean Chang @jeanchang.1993 | @milkmodelmanagement⠀
Stylist: @ewelinagralak⠀
Stylist Assistant: @_falarz_
Hair Artist: @naokikomiya | @julianwatsonagency⠀
Make Up Artist: @ciaradoesmakeup | @lgamanagementbeauty⠀
Edit: @tomashevich
Lector: Krystyna Czubówna
Music: Wojtek Urbański
Sound: Głośno
Online: Krzysztof Pucuła
Graphic design: @talkseek
Production: @warsawcreatives & @lucynaszymanska
Global Marketing Director / Reserved: @kaplanmonika

Opublikowano fashion, work | Otagowano , , ,