Kyushu – Kiusiu – 九州

Kiusiu. Miesiąc podróży z najlepszą ekipą w galaktyce. Z góry przepraszam za taką ilość zdjęć, ale było tam tak super, że szkoda nie wrzucić takiego zapisu do mojego pamiętnika zwanego blogiem.

Zaszufladkowano do kategorii on the road, travel | Otagowano ,

august

Zaszufladkowano do kategorii common life | Otagowano ,

croatia summer time

Zaszufladkowano do kategorii travel | Otagowano

istanbul

Zaszufladkowano do kategorii travel | Otagowano ,

vogue polska | double morocco {backstage}

shot on canon eos 1n, backstage of moroccan photoshoot for vogue polska

@wunsche_samsel @vogue.polska @karlagruszecka @masikproduction @wojtekbuczek @louschoof @dziewczyna_od_pudru

Zaszufladkowano do kategorii fashion, work | Otagowano

April – May – June – July

 

Zaszufladkowano do kategorii common life |

hrvtska

Zaszufladkowano do kategorii travel | Otagowano

Reserved Kids Summer 2019

Reserved Kids Summer 2019 from Bart Pogoda on Vimeo.

Dir, camera, edit, grading: Bart Pogoda @warsawcreatives @bartpogoda
Art director: Maria Lorenz @reserved @maria__lorenz
Stylist: Ada Juszczak @adajuszczak77
Groomer: Alba Vega Glez @albivega
Producer: Magda Czucha @reserved @my.plant.babies
Producer: Łukasz Lewandowski @masikproduction
Local Production: Sandra Sebbe @avaproduction
Local Production: Yolanda Del Campo Asenjo @yolandelc
Local Production: @pophouse
Music Supervisor: Donata Stosyk Kornatowicz @uprightmusiccph
Sound design Błażej Kafarski @studioglosno

Zaszufladkowano do kategorii fashion, movies, work | Otagowano , , , , ,

Bologna

Zaszufladkowano do kategorii small trips, travel | Otagowano , , ,

Reserved Lookbook Summer 2019

Reserved Lookbook Woman Summer 2019 from Bart Pogoda on Vimeo.

Reserved Lookbook Man Summer 2019 from Bart Pogoda on Vimeo.

dir/dop: Bart Pogoda / Warsaw Creatives @bartpogoda
art director: Adam Babinek @reserved
models: Charlee Fraser / IMG @charleefraser & Liam Kelly / Rebel Management @long_distancedrunk
casting director: Oliver Ress / Creartvt @creartvt_agency
stylist: Ewelina Gralak @ewelinagralak
hair: Michał Bielecki @michalbielecki_
makeup: Dariia Day / D’Vision / @dariiaday
campaign's photographer: Zuza Krajewska / Warsaw Creatives @zuzakrajewska
digital assistant: Antek Becker / @thony.bec
stylist assistant: Przemek Falarz
editing: Michał Grzeszczakowski
music: Steez @steez83
production: NEW ORDER WARSAW @neworderwarsaw

Zaszufladkowano do kategorii fashion, movies, work | Otagowano , ,