Gdańsk

Koleś zasuwający po brudnym śniegu na nartach biegówkach przemknął mi przed oczyma, zaraz potem z drewnianej chatki wyskoczył dżentelmen w majtalach… szybko przebiegł obok stada łabędzi i wskoczył do wody….
Wszystko w porzo ze mną, to nie jest żaden surrealistyczny sen psychola (za jakiego niektorzy już mnie pewnie biorą ;)). To polska plaża nad Bałtykiem. dokładnie – Gdańsk Jelitkowo. miałem wrzucić parę fotek z cyfraka własnie, ale nie wyszło. z niektórych miejsc po prostu nie wychodzi.

———

pozdrowka dla Niny, ktora rano podeszła do mnie na dowrcu Warszawa Wsch. Nie widziała mnie wcześniej. Pamiętała mnie z bloga i paru maili….. ładnie ładnie…. oto INTERNET. :)

———

jest zimnawo. śniegowo i ślizgwica ogólna… siedzimy gdzieś wszyscy przed kompami, stukając w klawisze… rozmawiając z ludźmi których na oczy się nie widziało. fascynacje? urojenia? uśmiechy? samotność? …. czasem zostaje tylko ból oczu… od ekranu kompa. nic więcej. nic dodać.

———-

jutro znów warszawa. znów nie będę stąpał po ziemi. będę przemieszczał się samochodem, tramwajem , autobusem, metrem, w tłumie ludzi zagubionych i wyalienowanych w betonowej dżungli. życzę wam innego czasem życia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii common life i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.